Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na první objednávku - více informací.

EcoMaster LCD EVO3

Tip Servis po celé ČR zajištěn
1 hodnocení
Značka: EcoMaster
13 790 Kč 11 397 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Model LCD EVO3 (Light Commercial Duty) – pro lehké komerční provozy a nejnáročnější uživatele v domácnosti (4 a více osob). Konstrukčně stejný jako model Deluxe, ovšem s výkonnějším motorem 750W neboli 1HP. Pro svůj brutální točivý moment je téměř nemožné drtič LCD běžným užívání...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model LCD EVO3 (Light Commercial Duty) – pro lehké komerční provozy a nejnáročnější uživatele v domácnosti (4 a více osob). Konstrukčně stejný jako model Deluxe, ovšem s výkonnějším motorem 750W neboli 1HP. Pro svůj brutální točivý moment je téměř nemožné drtič LCD běžným užíváním v domácnosti zaseknout nebo zahltit. 

Oproti modelům nižší řady má LCD větší drticí komoru a celkově nejlepší možné odhlučnění komory i motoru. Disponuje vyšším drtícím prstencem, který je navíc opatřen dvojitou řadou perforací pro rychlejší a jemnější drcení. Drtič LCD vám bude spolehlivě sloužit dlouhé roky. Na tento model poskytujeme nejdelší záruční dobu a to 5 let.

LCD doposud nebyl domácnostem nabízen jako zbytečně velký, těžký, hlučný a nemotorný. S pokrokem v technologiích se podařilo dosáhnout stejné velikosti jako u modelu Deluxe Plus, se stejným odhlučněním, velikostí drtící komory při současném navýšení výkonu motoru o 36% na celých 750W neboli 1HP!

LCD je také vhodný pro středně náročné komerční provozy s četností 200‒300 jídel za den, jako např. kuchyně, restaurace, školy, nemocnice, domovy důchodců, dětské domovy, menzy.

Pro použití v gastro provozech poskytujeme standardní záruku 2 roky. V gastro provozech je nutno drtič vždy po 15. minutách nepřetržitého provozu na 15 minut vypnout a nechat ochladit. V domácnostech je obvykle podrceno během několika desítek sekund, takže žádných přestávek není potřeba.

LCD EVO3 – stejně jako všechny modely EVO3 – je vybaven zabudovaným pneumatickým spínačem ve spodní části přístroje. Odpadá tak nutnost dokupovat externí spínač jako u jiných značek drtičů. Stačí jen připojit hadičku a tlačítko podle vašeho výběru a drtič je připraven k použití.

Povrchová úprava hrdla – broušený matný nerez s logem EcoMaster.

Drtič nové generace – EcoMaster EVO3

Tento drtič prošel již třetí řadou inovací. Je vybaven širším hrdlem vyrobeným z nerezové oceli. Součástí balení je nerezové zátka která se po stisknutí středového tlačítka změní v praktické sítko. Drtič oproti předchozí generaci má ještě menší rozměry, do dřezové skříňky je tak možné umístit sortéry na třídění odpadu. Výkon a maximální drtící rychlost zůstaly samozřejmě zachovány.

Antibakteriální povrch

Drtiče kuchyňského odpadu EcoMaster jsou vybaveny antibakteriální ochranou BIO GUARD. V materiálu z kterého je vyrobeno tělo drtiče je přidáno antimikrobiální činidlo které po celou dobu provozu zamezuje množení široké škály mikroorganismů a účinně eliminuje bakterie způsobující šíření zápachu. Díky technologii BIO GUARD je používání drtičů EcoMaster maximálně hygienické.

Upozornění! Součásti balení drtiče není hadička a tlačítko. Důvodem jsou různé možnosti zapojení drtiče ( např. kolébkový vypínač na zdi) případně se může jednat pouze o výměnu drtiče za nový drtič. Děkujeme za pochopení.

Součásti balení

  • Montážní návod
  • Odpadní koleno s přídavným vstupem na přepad / myčku vč. příruby a šroubků
  • Vyjímatelná silikonová manžeta
  • Zátka z kvalitní nerezové oceli s funkcí sítka

Doplňkové parametry

Kategorie: Drtiče odpadu pro gastro provozy
Záruka: 5 let
Hmotnost: 5.7 kg
Napětí: 230 V
Použití: Drtič odpadu pro středně náročné komerční provozy
Výkon Motoru: 750
Záruka: 2 roky, 5 let
Hmotnost: 5,7 kg
Povrchová úprava: Bílá
Šířka obalu: 24 cm
Model: EcoMaster LCD EVO3
Způsob upevnění: Zavěšení hrdlem pod dřez
Krytí: Ochrana před zkratem
Spouštěcí systém: Tlakový spínač, tlačítko
Rozměry komory (š x h x v): XL
Drtící segmenty: Nerezová ocel, zesílené lopatky
Drtící prstenec: 114 kruhových otvorů, výstupky
Ložiska: Bronzová, samomazná
Ochranná tlumící manžeta: Vyjímatelná, silikonová
Frekvence: 60 Hz
Výkon: 1 HP (750 W)
Proudový odběr: 3,4 A
Typ motoru: Komutátorový DC
Počet otáček / min: 2800 ot/min
Napájecí kabel: Zástrčka CEE 7/7
Délka kabelu: 130 cm
Tepelná vratná pojistka: Ano, resetace pomocí tlačítka
Rozměry (š x h x v): 393 x 194 x 194 mm (v/š/h)
Způsob balení: Ochranná fólie, polystyrénový obal, kartonový box
Výška obalu: 47,5 cm
Hloubka obalu: 24 cm
Rozměry balení (ŠxHxV): 475 x 240 x 240 mm (v/š/h)

EcoMaster LCD EVO3

EcoMaster LCD EVO3

EcoMaster LCD EVO3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×