Získejte slevu! Zaregistrujte se zde a získáte tak slevu na váš první nákup.

Doprava

Nabízíme vám tyto možnosti převzetí zboží:

  • Doprava zdarma – při odběru zboží nad 2.000 Kč bez DPH vám jej doručíme v rámci ČR na vlastní náklady.
  • Osobní odběr / Praha,Ostrava  – zboží si můžete po předchozí domluvě vyzvednout ve skladu v Praze nebo Ostravě(dle výrobce), tudíž neplatíte poštovné ani balné.
  • Obchodní balík / Česká pošta – tato služba je zpoplatněna částkou 165 Kč bez DPH. Zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení je balík uschován na poštovní pobočce.
  • Obchodní balík / Slovensko – tento způsob dopravy je pouze pro Slovensko a s platbou předem. Cena služby je na dotaz
  • Přepravní služba Toptrans / PPL / DPD – za tento způsob doručení je účtována částka 165 Kč bez DPH. Zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení Vám jej dopravce doručí následující den.

Při doručování prostřednictvím Toptrans/PPL/DPD je nutná vaše přítomnost, nebo přítomnost vašeho zmocněnce, na uvedené adrese. Na den doručení zásilky vás upozorníme e-mailem. V den doručení vás bude operativně kontaktovat doručovatel Toptrans/PPL/DPD na vámi zadaný telefonní kontakt.

Doručování prostřednictvím České pošty je výhodné při vaší nepřítomnosti na zadané adrese v den doručení. Zboží si jednoduše vyzvednete na vaší pobočce České pošty. Vhodné pouze pro lehké zásilky.

Veškeré zboží, které je posíláno kteroukoliv zhora uvedenou přepravní službou je vždy zabaleno v kartonu, aby během přepravy k vám nedošlo k poškození. Pokud při přebírání balíku zpozorujete jakékoliv viditelné poškození přepravního kartonu, můžete jej odmítnout převzít z důvodu poškození přepravního obalu.

Co se týká přepravní lhůty, u zboží posílaného prostřednictvím Toptrans/PPL/DPD je tato lhůta 24 hodin. U České pošty je to 48 hodin. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.