Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na objednávku - více informací.

Doprava a platba

Expedice zboží a doručení - objednané zboží obvykle obdržíte následující pracovní den po objednání. V případě objednávky v dopoledních hodinách (standardně do 9 hodin) obvykle expedujeme ve stejný den jako jsme přijali objednávku. Expedice v případě odpolední objednávky probíhá následující pracovní den. Expedice je závislá také na vybraném způsobu platby a aktuální vytíženosti skladů. Doprava k Vám je převážně zajištěna přepravní službou Toptrans / PPL / DPD / Geis. Doručení zboží k Vám je ve většině případů následující pracovní den.

Nabízíme Vám tyto možnosti převzetí zboží:

 • Doprava ZDARMA – při odběru zboží nad 5.000 Kč bez DPH (6.050 Kč včetně DPH) Vám jej doručíme přepravní službou v rámci ČR zdarma na vlastní náklady. Zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení Vám jej dopravce doručí následující den.
 • Přepravní služba Toptrans / PPL / DPD / Geis – při odběru zboží od 1.000 Kč do 5.000Kč bez DPH je účtována částka 199 Kč bez DPH. Zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení Vám jej dopravce doručí následující den.
 • Přepravní služba Toptrans / PPL / DPD / Geis – při odběru zboží do 1.000 Kč bez DPH je účtována částka 299 Kč bez DPH. Zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení Vám jej dopravce doručí následující den.
 • Přepravní služba Toptrans / Slovensko – tento způsob dopravy je pouze pro Slovensko a s platbou předem. Cena služby je na dotaz - individuální kalkulace. Obvykle platí, že objednávka nad 2000 Eur má dopravu na Slovensko ZDARMA. Pro objednávky nižší hodnoty než 2000 Eur je obvyklá cena přepravy 30-80 Eur podle velikosti/hmotnosti zásilky.
 • Osobní odběr / Praha,Ostrava  – zboží si můžete po předchozí domluvě vyzvednout ve skladu v Praze nebo Ostravě(dle výrobce), tudíž neplatíte poštovné.

Při doručování prostřednictvím Toptrans / PPL / DPD / Geis je nutná Vaše přítomnost, nebo přítomnost Vašeho zmocněnce, na uvedené adrese. Na den doručení zásilky Vás upozorníme e-mailem. V den doručení Vás bude operativně kontaktovat doručovatel Toptrans / PPL / DPD / Geis na Vámi zadaný telefonní kontakt.

Při převzetí zásilky věnujte prosím mimořádnou pozornost vnějšku balení!!! Tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud narazíte při kontrole na jakýkoliv zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost před potvrzením přepravního listu řidiči. Trvejte na sepsání reklamačního protokolu, event. potvrzeném záznamu o stavu v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním zajistíte snazší řešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod.

Veškeré zboží, které je posíláno kteroukoliv shora uvedenou přepravní službou je vždy zabaleno v kartonu, aby během přepravy k Vám nedošlo k poškození. Pokud při přebírání balíku zpozorujete jakékoliv viditelné poškození přepravního kartonu, můžete jej odmítnout převzít z důvodu poškození přepravního obalu.

Nabízíme Vám tyto možnosti plateb:

 • dobírkou - úhradu provedete až při dodání zboží
 • zálohovou fakturou bezhotovostně na náš účet s uvedením variabilního symbolu z dané faktury
 • fakturou pro Státní správu nebo Smluvní partnery bezhotovostně na náš účet, s uvedením variabilního symbolu z faktury, přičemž využíváme tyto bankovní účty:
  • číslo 4978596389/0800 vedený u České spořitelny, a.s.;
  • číslo 4978596389/0100 vedený u Komerční banky, a.s.;
  • číslo 4978596389/2010 vedený u Fio banky, a.s.,
 • platby ze Slovenska je možné provést je zdarma na tento účet prostřednictvím následujících údajů: IBAN: CZ5920100000004978596389, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX.
 • platba kartou
 • prostřednictvím služby Google Pay nebo Apple Pay
 • splátkový prodej pomocí úvěru společnosti ESSOX s. r. o. nebo EUROLEASING CZ s.r.o.
×