Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na první objednávku - více informací.

O nás

20 let zkušeností s prodejem a montážemi gastro zařízení

E-shop gastro vybavení OnlineGastro.cz provozujeme již od roku 2010, ale firma KOHR Invest s.r.o., která e-shop zastřešuje vznikla až v roce 2017, protože jsme chtěli oddělit neustále se rozrůstající gastro divizi od ostatních činností a z toho důvodu jsme založili samostatnou firmu pouze pro gastro.

logo

E-shop s gastro vybavením

Internetový obchod s gastro vybavením vznikl propojením a úzkou spoluprácí s dlouhodobě fungující firmou J. & J. Gastrosevis, s.r.o., která v daném Gastro oboru úspěšně funguje již od roku 2000 a zajišťuje v našem e-shopu kompletní servisní zázemí. Za dobu svého fungování získala cenné zkušenosti a díky tomu jsme schopni poskytovat nejen velmi zajímavé ceny, ale především kvalitní servis.

Máme s gastrem dlouholeté zkušeností

Díky dlouhodobým zkušenostem z dřívější doby Gastro vybavení opravdu rozumíme. Snažíme se Vám, našim zákazníkům, maximálně odborně a samozřejmě i ochotně poradit a pomoci při výběru vhodného Gastro vybavení. Držíme se zásady "prodejem to u nás nekončí" a děláme vše pro dlouhodobou, oboustranně výhodnou spolupráci. Pro věrné zákazníky, kteří opakovaně nakupují máme výhody formou individuálních cenových nabídek plus věrnostní program a přednostní vyřizování reklamací a dalších požadavků.

Gastro projekty
img

Vaše spokojenost je náš cíl

Většina eshopů informace o produktech pouze zkopíruje ze stránek výrobce, v horším případě konkurence. Mnohdy jsou tyto materiály v cizím jazyce, strohé, neúplné nebo zcela nedostačující. S tímto přístupem se nespokojujeme. Víme, jak jsou pro Vás, naše zákazníky, informace důležité při nákupu jakéhokoliv zboží, zvláště u Gastro vybavení, kde výrobky mají svá specifika
a odlišnosti. Hledáme proto o produktech veškeré dostupné informace, návody, obrázky.


Věříme, že tento přístup přináší přízeň našich zákazníků, které si velmi vážíme. Do budoucna chceme dále vylepšovat náš internetový obchod OnlineGastro.cz, tak aby byl pro Vás nákup
na něm co nejkomfortnější. Chystáme i otevření vlastní kamenné prodejny, kde se budete moci na námi nabízené výrobky podívat a osahat si je.

Za společnost KOHR Invest s.r.o. a J. & J. Gastrosevis, s.r.o.

Richard Krejčí a Jan Lukeš

×