Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na první objednávku - více informací.

O nás

20 let zkušeností s prodejem a montážemi gastro zařízení

S dvacetiletou historií v prodeji a instalaci gastronomického zařízení se OnlineGastro.cz řadí k předním dodavatelům profesionálního gastro vybavení na českém trhu. Naše odborné znalosti pokrývají široké spektrum od instalace zařízení pro rychlé občerstvení, přes kompletní vybavení restaurací, až po velkokapacitní kuchyně v podnicích, školách či zdravotnických zařízeních. E-shop OnlineGastro.cz jsme spustili v roce 2010 a stali se tak vaším spolehlivým partnerem ve světě gastronomie. V roce 2017 jsme pod křídly společnosti KOHR Invest sro otevřeli samostatnou divizi zaměřenou výhradně na gastro sektor, abychom se mohli ještě více specializovat na vaše potřeby a poskytnout vám služby na míru. Naše oddanost a rozsáhlé zkušenosti jsou zárukou vaší spokojenosti.

logo

E-shop s gastro vybavením a následným servisem

OnlineGastro.cz je kromě prodeje gastronomického vybavení zaměřeno na poskytování záručního i pozáručního servisu, který se opírá o rozsáhlou síť servisních partnerů rozprostřených po celé České republice. Tato síť je pečlivě selektována a skládá se z profesionálních servisních středisek, která jsou schopna efektivně řešit technické potřeby či výzvy, jež mohou v průběhu provozu gastronomického zařízení nastat.

Díky bohatým zkušenostem, pevně stanovenému zákaznickému servisu a rozsáhlé síti servisních partnerů je zajištěna nejen výhodná pořizovací cena, ale také spolehlivost a dlouhodobá udržitelnost investic do vybavení vaší kuchyně.

V konečném důsledku je naším cílem usnadnit každodenní provoz gastronomických zařízení a umožnit jim soustředit se na to, co je pro vás nejdůležitější – příprava kvalitního jídla a zajištění spokojenosti vašich zákazníků.

Máme s gastrem dlouholeté zkušeností

S bohatými zkušenostmi z minulosti se v oblasti gastro zařízení opravdu vyznáme. Našim cílem je poskytovat vám, našim zákazníkům, nejen profesionální poradenství, ale také vždy vyjít vstříc s ochotou a pochopením pro vaše potřeby při výběru ideálního vybavení pro vaši kuchyni či ideálního vybavení. Věříme v princip, že naše služby nekončí jen prodejem – naopak usilujeme o dlouhodobé partnerství, které je výhodné pro obě strany. Pro naše stálé zákazníky, kteří nám rádi vracejí, máme připraveny speciální výhody. Nabízíme jim individuální cenové nabídky, věrnostní program a garantujeme prioritní řešení reklam a dalších požadavků. Vážíme si vaši důvěry a snažíme se být pro vás vždy tím nejlepším partnerem v oboru.
 
Gastro projekty
img

Vaše spokojenost je náš cíl

"Jsme přesvědčeni, že férovost a vzájemná důvěra tvoří pilíře každého dlouhodobého partnerství. Věříme, že spolehlivost, osobní přístup a profesionální zázemí jsou základními kameny, na kterých stojí náš společný úspěch. S plným nasazením se proto věnujeme neustálému posilování těchto hodnot, abychom společně dosahovali vynikajících výsledků."

Uvědomujeme si, že při online nákupech je důvěryhodný a detailní popis produktů naprosto klíčový. Zejména v oblasti gastro vybavení, kde má každý kus svá specifika a odlišnosti. Pro vás, naše zákazníky, proto dodáváme veškeré informace, které můžeme najít - od podrobných návodů po kvalitní obrázky, abyste měli při výběru zboží jasnou představu o tom, co kupujete.

Jsme přesvědčeni, že naše úsilí o poskytováním kompletních a srozumitelných informací získáváte důvěru v náš gastro e-shop, za což jsme vám nesmírně vděční. Neustále pracujeme na tom, aby byl váš zážitek z nákupu na OnlineGastro.cz co nejpříjemnější a nejkomfortnější.

Za společnost KOHR Invest s.r.o.

Richard Krejčí

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×