Záruční a pozáruční servis gastro vybavení

U nás to prodejem gastro vybavení nekončí. Naším zájmem je spokojenost, vás, tedy našich zákazníků. A proto se na nás můžete spolehnout nejen při výběru vhodného gastro vybavení, ale také se záručním i pozáručním servisem.

Kontakty na servisní oddělení:

Tel.: +420 725 894 318 - pondělí až pátek od 8-17 hodin
E-mail: servis@onlinegastro.cz - nonstop e-mail servis

Poptávky montáží, servisu, reklamací posílejte emailem nebo využijte servisní formulář zde

Naše služby pro vás:

  • Samozřejmostí je, že vám na vaše přání dodáme objednané gastro vybavení a gastro zařízení s odbornou montáží a zaškolením obsluhy.
  • Zajistíme vám záruční i pozáruční servis a to kdekoliv po celé České republice.

Servisní zázemí pro gastro spotřebiče zajišťujeme na území celé České republiky společně s naším dlouhodobě fungujícím partnerem J. & J. Gastroservis, s.r.o. s pobočkami na Vysočině a v Praze, který v daném gastro oboru úspěšně funguje již od roku 2000. 

Autorizovaný prodejce gastro vybavení

Jsme autorizovaní prodejci značek NordLine, Juka, Vestfrost, Zoin, Tefcold, Polair - jedná se především o produkty z kategorie Zchlazování nebo zamražování, Vitríny. Nadstandardní záruční i pozáruční servis uvedených značek chlazení a vitrín zajišťujeme napříč celou republikou prostřednictvím husté síťě servisních partnerů našeho významného dodavatele firmy Nosreti s.r.o (v ČR momentálně 144 servisních míst), kde je základem a samozřejmostí podrobná znalost sortimentu a technických parametrů, zkušenosti v oboru a vynikající dostupnost náhradních dílů. 

Jsme autorizovaní prodejci značek JetDryer, EcoMaster, jedná se o produkty z kategorií Vysoušeče rukou a Drtiče kuchyňského odpaduNa uvedené značky zajišťujeme záruční i pozáruční servis v rámci celé České republiky následujícím způsobem. Nejprve se ujistěte, že se nejedná o některý z nouzových stavů přístroje, který souvisí s běžnou údržbou a obsluhou dle pokynů uvedených v uživatelském manuálu. Kontaktujte nás - viz kontakty níže - a připravte si informace o přístroji a jeho nákupu, zejména značku, model a sériové číslo. Tyto informace naleznete na nákupním dokladu nebo výrobním štítku přístroje. Na vysoušečích je sériové číslo nalepeno na zadní části přístroje, na drtičích odpadu je číslo na dolní části přístroje. Pokud se bez přístroje ve vašem provozu neobejdete, nabízíme Vám možnost zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy. Veškeré oprávněné náklady na dopravu přístroje k nám do servisu a zpět k vám, v případě záruční opravy, jsou v režii naší firmy.

Poptávky montáží, servisu, reklamací posílejte emailem nebo využijte reklamační formulář zde

Kontakty na servisní oddělení:

Tel.: +420 725 894 318 - pondělí až pátek od 8-17 hodin
E-mail: servis@onlinegastro.cz - nonstop e-mail servis 

×

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení