Vitrína cukrářská chladicí Juka Bellissima II 134
Kód: XTE35803Detailní popis produktu
Chladicí vitrína cukrářská Juka Bellissima II 134 s vestavěným agregátem, zadními posuvnými dveřmi, 3 skleněnými chlazenými policemi, ventilovaným chlazením, oblým předním sklem a funkcí automatického odtávání. Vitrína je vybavena digitálním termostatem a vnitřním LED osvětlením (bílá teplá barva) - včetně podsvětleného čelního panelu.
Vlastnosti Juka Bellissima II 134
- ventilované chlazení
- vestavěný agregát
- digitální termostat
- automatické odtávání
- oblé čelní sklo
- 3 skleněné chlazené police
- LED osvětlení - barva bílá teplá
- podsvětlený čelní panel
- chlazená výstavní plocha
- zadní posuvné dveře
- barva světelných profilů zlatá, stříbrná nebo černá
- teplotní rozsah: +6 až +12 °C
- klimatická třída: 3
- váha: 240 kg
- výstavní plocha: 1,94 m2
- typ ovládání: elektronický
- denní spotřeba: 12,55 kWh / 24 hod
- index energetické účinnosti: 51,9
- příkon: 0,988 kW
- napětí: 230 V
- termometr: ano
- vnější rozměry (š x h x v): 134 x 89 x 149 cm
Na objednávku:
- verze bez agregátu
- verze bez opláštění
- verze na čokoládu a pralinky
- spojování do sestav - bočnice 2 cm
- bez příplatku: LED osvětlení - barva bílá studená
- lakování výparníku - doporučujeme pro prezentaci sortimentu obsahující kyselivou octovou (např. saláty)
- kolečka
- jiné barevní provedení RAL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské vitríny chladící |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (12+12) |
| EAN: | 5708181999537 |
| Hmotnost [kg]: | 290 |
| Šířka [mm]: | 1340 |
| Hloubka [mm]: | 892 |
| Výška [mm]: | 1485 |
| Příkon [kW]: | 1.12 |
| Teplota: | +6 až +12 °C |
| Min. teplota [°C]: | +6 |
| Max. teplota [°C]: | +12 |
| Počet polic: | 3 ks |
| Osvětlení: | ano |
| Ovládání: | digitální |
| Automatické odmrazování: | Ano |
| Počet a typ dveří: | 2 posuvné |
| Rozměry vnitřní (š x h x v): | mm |
| Energetická třída: | C |
| Provedení | Barva: | Výběr barev |
| Provedení | Typ napájení: | 230 V |
| Roční spotřeba: | 3914 kWh/rok |
| Provedení | Interiér: | Nerez |
| Typ chladiva: | R290 |
| Množství chladiva: | 140 g |
| Termometr: | Ano |
| Výstavní plocha: | 2.74 m² |
| Klimatická třída: | 3 |
| Nožičky: | Nastavitelné nožky |
| Kolečka: | Na objednávku |
| Denní spotřeba: | 10.72 kWh/24h |
| EEI: | 34.9 % |
| Hlučnost: | 51 dB(A) |
| Rozměry (š x h x v): | 1340 x 892 x 1485 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1500 x 1000 x 1690 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
JUKA – profesionální chladicí a mrazicí technika pro obchod a gastronomii
JUKA je evropský výrobce profesionální chladicí a mrazicí techniky určené pro potravinářské provozy, supermarkety, specializované prodejny i gastronomii. Značka je známá důrazem na spolehlivost, atraktivní prezentaci zboží a dlouhou životnost zařízení.
✔ Stabilní chladicí výkon • Moderní design • Energetická úspornost
Sortiment JUKA v nabídce
- Prodejní mrazicí truhly a ostrovní mrazáky
- Prodejní chladicí vitríny a merchandisery
- Mrazicí vitríny pro zmrzlinu a mražené zboží
- Chladicí vitríny a skříně pro gastro a obchody
- Speciální řešení pro pekárny, cukrárny a lahůdky
Zařízení JUKA kombinují stabilní teplotní podmínky, efektivní provoz a moderní LED osvětlení pro atraktivní prezentaci zboží. Jsou navržena pro každodenní komerční provoz s důrazem na dlouhodobou spolehlivost.
Proč zvolit JUKA?
- Vhodné pro retail i gastro provozy
- Energeticky efektivní provoz
- Moderní design pro prezentaci zboží
- Spolehlivost při nepřetržitém provozu
✔ JUKA – profesionální chlazení pro moderní prodej i gastronomii.

.png?637714c1)

.png?63771521)
.png?637714f3)