Novinky

Ušetřete právě teď gastro chlazení

Nově jsme do kategorie Akce týdne přidali další produkty pro chlazení jak jsou lednice, mraznice, chladící a mrazící boxy nebo výrobníky ledu, které jsou nyní se slevou až 19 %. A navíc můžete ušetřit další 3 % z cen uvedených na e-shopu, stačí se zaregistrovat zde. Ale neváhejte, akční ceny platí jen do 31. července 2021.

Využijte akci na konvektomaty

Připravili jsme pro vás speciální akce na konvektomaty. Nyní si je můžete nakoupit za akční ceny, dále je můžete před nákupem pořádně vyzkoušet a navíc od nás budete mít montáž a zaškolení zdarma. Neváhejte a využijte tuto akci.

Gastro vybavení nyní se slevou 10 %

Potřebujete do vaší restaurace, baru, cukrárny či jiné gastro provozovny kvalitní profi gastro vybavení? Právě pro vás jsme připravili speciální akci, díky které nyní můžete na vybrané gastro vybavení ušetřit 10 %. Ale neváhejte, akce má platnost jen do neděle 7. 3. 2021.

Získejte snadno sleva 10 % na gastro vybavení

Velice si vážíme našich zákazníků a proto pro jejich spokojenost děláme maximum. Nově jsme pro ty, kteří se v našem e-shopu registrují, připravili speciální slevu 10 %, kterou mohou využít při objednávce nad 10.000 Kč. 

Novoroční výprodej gastro vybavení

Vybrali jsme pro Vás více jak 200 produktů, které nyní koupíte opravdu velmi výhodně. Objednejte toto vybrané gastro vybavení v akci, v ceně produktů na e-shopu už je započítána sleva až 20 % a když navíc použijte níže uvedený slevový kupón, ušetříte navíc ještě další 500 Kč. Ale neváhejte, Váš kupón platí jen do 24. ledna 2021.

Nakupte poukazy se slevou v tomto roce, uplatněte v příštím

Nakupte nyní poukazy na nákup gastro vybavení v našem e-shopu OnlineGastro.cz ve Vámi zvolené hodnotě a uplatněte je až v příštím roce. Nyní navíc se slevou 5 % díky níže uvedenému slevovému kupónu.

Vánoční svátky 2020 - provozní doba

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a těšíme se na další spolupráci v roce 2021. Rádi bychom vás upozornili, že úterý 22. 12. 2020 je poslední expediční den.Objednávat můžete i v období 23. 12. 2020 do 3. 1. 2021, zaplacené objednávky vyfakturujeme do prosince 2020. Budeme se na vás opět těšit ve standardním režimu od pondělí 4. 1. 2021.

Dárkové poukazy na nákup gastro vybavení

Nakupte nyní dárkové poukazy na nákup gastro vybavení v našem e-shopu OnlineGastro.cz ve Vámi zvolené hodnotě a uplatněte je až v příštím roce. Nyní navíc se slevou 5 %.

Sleva 500 Kč na vysoušeče rukou

Ušetřete právě teď na kvalitní vysoušeče rukou JET DRYER. Máme pro vás slevový kupón v hodnotě 500 Kč, který můžete využít na nákup těchto velmi oblíbených osoušečů rukou. Stačí, když si některý produkt značky JetDryer vyberete a dáte jej do košíků. 

Black Friday - ušetřete na více jak 290 produktech gastro vybavení

Vyberte si z více jak 290 akčních produktů z kategorie Black Friday, které jsou nyní se slevou až 20 %, použijte níže uvedený slevový kupón a ušetříte navíc ještě další 1.000 Kč. Ale neváhejte, Váš kupón platí jen do 30. listopadu 2020.