Registrujte se a získejte obratem SLEVU 5 % na první objednávku a možnost věrnostních slev - více informací.

LAVEZZINI S.r.L.

8 položek celkem
Vakuová balička ECO-MINI
Servis po celé ČR zajištěn
7 783 Kč bez DPH
9 418 Kč

Vakuová balička externí ECO-MINI v nerezovém provedení, s analogový ovládací panel. Používají se dvouvrstvé vroubkované vakuové sáčky pro balení potravin bez většího množství tekutiny. Profesionální stolní model určený do menších provozů. Svařovací lišta 350 mm.

XATECO-MINI
Vakuová balička ECO-SMALL
Servis po celé ČR zajištěn
9 002 Kč bez DPH
10 893 Kč

Vakuová balička externí ECO-SMALL v nerezovém provedení, s digitálním ovládacím panel. Používají se dvouvrstvé vroubkované vakuové sáčky pro balení potravin s omezeným procentem vlhkosti. Profesionální stolní model určený do menších provozů. Svařovací lišta 350 mm.

XATECO-SMALL
Vakuová balička ECO-PETIT
Servis po celé ČR zajištěn
16 442 Kč bez DPH
19 895 Kč

Vakuová balička externí ECO-PETIT v nerezovém provedení, s digitálním ovládacím panel. Používají se dvouvrstvé vroubkované vakuové sáčky pro balení potravin s omezeným procentem vlhkosti. Profesionální stolní model určený do lehčích provozů. Svařovací lišta 350 mm.

XATECO-PETIT
Vakuová balička ECO-MEDIUM
Servis po celé ČR zajištěn
16 665 Kč bez DPH
20 165 Kč

Vakuová balička externí ECO-MEDIUM v nerezovém provedení, s digitálním ovládacím panel. Používají se dvouvrstvé vroubkované vakuové sáčky pro balení potravin s omezenám procentem vlhkosti. Profesionální stolní model určený do lehčích provozů. Svařovací lišta 500 mm.

XATECO-MEDIUM
Vakuová balička ECO-PROFIT
Servis po celé ČR zajištěn
20 460 Kč bez DPH
24 756 Kč

Vakuová balička externí ECO-PROFIT v nerezovém provedení, s digitálním ovládacím panel. Používají se dvouvrstvé vroubkované vakuové sáčky pro balení potravin s omezeným procentem vlhkosti. Profesionální stolní model určený do menších provozů. Svařovací lišta 400 mm.

XATECO-PROFIT
Vakuová balička ECO-PLUS
Servis po celé ČR zajištěn
34 018 Kč bez DPH
41 162 Kč

Vakuová balička externí ECO-PLUS s olejovou pumpou, v nerezovém provedení, s digitálním ovládacím panelem. Používají se dvouvrstvé vroubkované vakuové sáčky pro balení potravin bez většího množství tekutiny. Profesionální model určený do nepřetržitího provozu po dobu 7 až 8 hodin. Svařovací lišta 500 mm.

XATECO-PLUS
Vakuová balička komorová ECO 25
Servis po celé ČR zajištěn
40 396 Kč bez DPH
48 879 Kč

Vakuová balička komorová ECO 25 v nerezovém provedení, určená po balení potravin v tuhém i kapalném stavu. Nepřetržitý provoz po dobu cca 7 až 8 hodin. Digitální ovládací panel s displejem a průhledné horní víko. 

XATECO 25
Vakuová balička ECO-PACK
Servis po celé ČR zajištěn
Vakuová balička ECO-PACK
Na cestě, dodání 3-7 týdnů (2 ks)
44 184 Kč bez DPH
53 463 Kč

Vakuová balička externí ECO-PACK komorová, v nerezovém provedení, s digitálním ovládacím panelem. Zařízení zvládne nepřetržitý provoz po dobu cca 7 až 8 hodin a je vhodné do restaurací, supermarketů, hotelů, prodejen uzenin atd. Svařovací lišta 400 mm.

XATECO-PACK

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×