Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na první objednávku - více informací.

Jet Dryer ORBIT Bílý ABS plast

Servis po celé ČR zajištěn
Neohodnoceno
Značka: Jet Dryer
10 990 Kč 9 083 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Kruhový design, absorpční kámen a možnost použití na toaletách pro hendikepované, dělají z Jet Dryer ORBIT naprosto jedinečný vysoušeč. Ruce jsou díky tornádo efektu suché do sedmi sekund. Díky tomu, že se instaluje výše, než ostatní tryskové vysoušeče, můžete jej dobře využít i na prostorově a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kruhový design, absorpční kámen a možnost použití na toaletách pro hendikepované, dělají z Jet Dryer ORBIT naprosto jedinečný vysoušeč. Ruce jsou díky tornádo efektu suché do sedmi sekund. Díky tomu, že se instaluje výše, než ostatní tryskové vysoušeče, můžete jej dobře využít i na prostorově atypických umývárnách. Stejně jako ostatní vysoušeče, vám Jet Dryer ORBIT pomůže snížit provozní náklady, a navíc chráníte přírodu.

Vysoušeč vhodný pro hendikepované

ORBIT je navržený pro použití na bezbariérových toaletách. Do většiny vysoušečů se ruce vkládají ze shora. To může být velmi limitující pro uživatele na invalidním vozíku. Do vysoušeče ORBIT se ruce vkládají z přední strany, takže je použití velmi snadné i pro hendikepované.

Jedinečný kruhový design sušící zóny

ORBIT je jedinečný nejen svými funkcemi ale také vzhledem! Na trhu nenajdete jiný vysoušeč s kruhovým designem. Kruhový vysoušecí otvor je osvětlený LED diodami. Modré osvětlení působí futuristickým dojmem a vyzývá k vyzkoušení.

Jak se Jet Dryer ORBIT používá?

Do kruhové vysoušecí zóny stačí vložit ruce a postupovat podobně, jako při mytí rukou. Silné trysky rozmístěné uvnitř kruhu začnou okamžitě stírat a vysoušet vodu z rukou.  ORBIT dokonale vysuší ruce do 7 vteřin.

Prachový a HEPA filtr

Jet Dryer ORBIT je vybaven kombinovaným výměnným filtrem. Nejdříve jsou filtrem hrubých nečistot zachyceny větší prachové částice. Tato část filtru je opatřena antibakteriální úpravou. Druhým stupněm filtrace je HEPA filtr, který zachytí většinu bakterii a virů.

Vyberte si ze dvou barev

Jet Dryer Orbit je dostupný ve dvou atraktivních barvách. Můžete si vybrat z elegantní bílé nebo metalické stříbrné.

Systém Dry Floor- keramický kámen, záchytná nádoba

Speciální porézní keramika zachytí velké množství vody a rychle vysychá. V případě většího vytížení vysoušeče je voda sbírána do spodní záchytné nádoby. Díky použití keramického kamene není nutné v méně frekventovaných provozech nádobku vůbec vylévat. Systém Dry Floor zajistí, že vaše podlaha bude vždy suchá a bez rizika uklouznutí.

Tornádo efekt

Šest trysek po stranách a dvě trysky v horní části vysoušeče vytvářejí silný proud vzduchu, který se točí ve spirále. Díky tomu je ORBIT účinnější než klasické lineární tryskové vysoušeče.

3 rychlostní stupně

Snadno si navolte rychlost proudu vzduchu hned ze tří rychlostí. Přepínání rychlostí stejně jako ohřevu vzduchu je umístěno pod okapovou nádobkou.

Odolný kryt

Tělo vysoušeče je vyrobeno z ABS plastu. Tento materiál je houževnatý a odolný. Údržba je snadná, vysoušeč stačí utřít vlhkým hadříkem s použitím obvyklého čisticího prostředku.

Inteligentní ohřev vzduchu

Pro vyšší komfort se ohřev vzduchu spíná automaticky, pokud okolní teplota klesne pod 25°C. Ohřev můžete nastavit tak, aby byl neustále zapnutý.

Součásti balení

  • Montážní návod
  • Montážní závěsný panel
  • 5 mm hmoždinka 6 ks
  • 5 x 25 mm samořezný šroub 6 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Tryskové vysoušeče rukou
Záruka: 2 roky
HEPA filtr: ano
Napětí: 230 V
Použití: Veřejné toalety, toalety pro hendikepované
Teplota: -10°C / +40°C
Výkon Motoru: 500-900 W
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Osvětlení: Modré LED osvětlení
Ovládání: Kolébkové spínače
Provedení: Aktivní ionty stříbra
Povrchová úprava: Bílá
Šířka obalu: 36
Model: Jet Dryer Orbit
Způsob upevnění: Nástěnná
Hlučnost: 75 dB
Krytí: IPX4
Kontrolky: LED diody
Spouštěcí systém: Automatický- infračervený senzor
Ohřev vzduchu: ANO - dle okolní teploty / trvale zapnutý
Automatický předehřev: Ne
Změna rychlosti motoru/ proudu vzduchu: Tři rychlostní stupně
Průtok vzduchu: 75-105 m/s
Objem odkapové nádobky: 200 ml
UV sterilizace: Ne
Standardní filtr vzduchu: Ne
Frekvence: 60 Hz
Výkon: 550 W
Typ motoru: Sériový komutátorový AC
Proudový odběr: 9A
Napájecí kabel: Zástrčka CEE 7/7
Délka kabelu: 150 cm
Třída el. ochrany: I. (ochranný vodič)
Rozměry (š x h x v): 618x318x185 mm (v/š/h)
Způsob balení: Ochranná fólie, polystyrénový obal, kartonový box
HEPA filtr: H13
Výška obalu: 67
Hloubka obalu: 23
Rozměry balení (ŠxHxV): 670x360x230 mm (v/š/h)
Provedení: Tryskový

Jet Dryer ORBIT Bílý ABS plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme autorizovaní prodejci značky Jet Dryer. V rámci komplexních služeb našim zákazníkům zajišťujeme odborné poradenství, technickou podporu, rychlý záruční a pozáruční servis produktů Jet Dryer v rámci celé ČR.

Jet Dryer patří mezi nejvýkonnější vysoušeče na trhu. Tryskové vysoušeče představují nejrychlejší možnost jak si vysušit ruce. Vysoušeče rukou Jet Dryer vybavené HEPA filtrem zachycují prachové částice, bakterie a viry pro maximálně hygienický provoz. V menších prostorech nebo méně frekventovaném provozu se dobře uplatní cenově dostupné horkovzdušné osoušeče.

Tryskové vysoušeče Jet Dryer osuší ruce doslova tryskovou rychlostí, za méně než 10 sekund!  Některé tryskové vysoušeče jsou navíc vybaveny HEPA filtrem, který účinně zachytí většinu bakterii a virů. Provoz je tak naprosto hygienický.

Kompaktní rozměry, přívětivá cena a dostatečný sušící výkon jsou důvody proč jsou horkovzdušné osoušeče Jet Dryer dobrým řešením do umýváren kde je málo místa a menší provoz. Tyto vysoušeče jsou nejdostupnější náhradou za papírové ubrousky a ručníky.

gluehbirne_tipp   Tabulka srovnání tryskových vysoušečů Jet Dryer 

gluehbirne_tipp   Tabulka srovnání horkovzdušných vysoušečů Jet Dryer

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×