Vitrína cukrářská chladící Tefcold Carina 09 1,0 SQR
Kód: XTE44296Detailní popis produktu
Vitrína cukrářská chladící Carina 09 1,0 SQR. Má dvoje posuvné prosklené dveře, 3 skleněné police + základnu, výstavní plochu 0.95 m², hustotu izolace 50 kg/m³, váhu 16 kg, provozní teplotu -1 °C až +5 °C.
Vitríny série Carina jsou velmi oblíbené pro svůj elegantní moderní design a velkou výstavní plochu. Jsou ideální pro vystavení zákusků, chlebíčků, dortů a dalších dobrot, které v těchto vitrínách vypadají skutečně lákavě.
Vlastnosti Carina 09 1,0 SQR
- ventilované chlazení
- digitální termostat
- automatické odtávání
- automatické odpařování kondenzátu,
- zadní posuvné dveře z izolačního skla
- horní LED osvětlení
- LED osvětlení polic
- nastavitelné police
- kovové opláštění
- nerezová chlazená výstavní plocha
- boční izolační skla s černým nebo stříbrným sítotiskem
Na objednávku
- verze bez agregátu
- neutrální verze
- verze bez kovového opláštění
- lakovaný výparník
- kolečka
- přepravní balení - dřevěný bo
- jiné barevné provedení RAL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské vitríny chladící |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (12+12) |
| EAN: | 5708181712808 |
| Hmotnost [kg]: | 210 |
| Šířka [mm]: | 950 |
| Hloubka [mm]: | 755 |
| Výška [mm]: | 1365 |
| Příkon [kW]: | 0.832 |
| Teplota: | +1 až +5 °C |
| Min. teplota [°C]: | +1 |
| Max. teplota [°C]: | +5 |
| Počet polic: | 3 ks |
| Osvětlení: | ano |
| Ovládání: | digitální |
| Automatické odmrazování: | Ano |
| Počet a typ dveří: | 2 posuvné |
| Rozměry vnitřní (š x h x v): | 894 x 470 x 730 mm |
| Energetická třída: | D |
| Provedení | Barva: | Výběr barev |
| Provedení | Typ napájení: | 230 V |
| Roční spotřeba: | 3103 kWh/rok |
| Provedení | Interiér: | Nerez / sklo |
| Nosnost [kg]: | 15 kg/m² |
| Povrchová úprava polic: | Sklo |
| Výstavní plocha: | 0.95 m² |
| Klimatická třída: | 3 |
| Nožičky: | Nastavitelné nožky |
| Typ chladiva: | R290 |
| Množství chladiva: | 140 g |
| Termometr: | Ano |
| Denní spotřeba: | 8.5 kWh/24h |
| EEI: | 38 % |
| Rozměry (š x h x v): | 950 x 755 x 1365 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1100 x 950 x 1550 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?637714c1)

.png?63771521)
.png?637714f3)