Registrujte se a získejte obratem SLEVU 5 % na první objednávku a možnost věrnostních slev - více informací.

Sázíme Česko

Sázíme Česko - oplaťme dnes přírodě to, co nám dává.

Taky vám není ničení planety jedno? - Oplaťte dnes přírodě to, co nám dává. Zasaďte strom, který bude dělat svět lepší dalších 100 let i pro naše děti (Stačí párkrát kliknout a strom zasadíme tady u nás v Česku!).

Buďte na začátku velké změny - Víme, že ve světovém měřítku je pár stromů kapka v moři. Velké změny ale vznikají postupně. Když se nás spojí dost, bude to mít smysl. Zapojujeme i udržitelné firmy, děláme osvětu v ekologii a měníme to, co změnit dokážeme. Pojďte to udělat také.

Kde sázíme stromy? - Ani v Etiopii, ani na Filipínách, ale tady u nás v Česku! Výsadby jsou v plném proudu a už za sebou máme tisíce stromů. Podívejte se na fotky, termíny a další podrobnosti o výsadbách kliknutím zde.

Jaké stromy sázíme? - Rozhodně ne monokultury náchylné na kůrovce a další pohromy. Sázíme různé druhy stromů s důrazem na přirozenou biodiverzitu. Výběr druhu sazenic vždy záleží na lokalitě, ve které výsadba probíhá. Řídíme se doporučenou metodikou pod dohledem našeho odborníka Ing. Josefa Salače.

Kdo stromy sází? Mohu se zapojit? - Na podzim a na jaře pořádáme sázecí akce po celé republice. Budeme rádi, když se k nám přidáte i vy.

Jak je využita částka 69 Kč? - Cena pokrývá všechny náklady spojené s výsadbou (sazenici, samotné sázení, transport, přípravu místa apod.), dále nám umožňuje koordinovat dobrovolníky na sázecích akcích pro veřejnost, domlouvat spolupráce s majiteli pozemků, najímat odborníky, kteří navrhují skladbu lesa a dohlíží na výsadbu, pomocí reklamy oslovit tisíce lidí (což je nezbytné, abychom mohli vysadit velké množství stromů) a odměnit za svou práci všechny, kteří se na projektu podílí.  Také díky vám můžeme vytvářet edukační obsah a vzdělávat tak Česko v tom, jak být ohleduplnější k přírodě.

Moc se těšíme, až spolu zasadíme první strom!

Mějte se krásně.

tým Sázíme Česko

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×