Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na první objednávku - více informací.

Montáž - chladicí box s chladicí jednotkou

Neohodnoceno
Značka: Servis
18 138 Kč 14 990 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Montáž obsahuje odborné sestavení chladicího boxu včetně chladicí jednotky a zaškolení personálu. Cena je platná při standardní připravenosti prostor, zejména rovná podlaha a dostatečná plocha alespoň o O,5 metru z každé strany přesahující rozměry boxu. V ceně není zahrnuta doprava technika na místo montáže nad 30 km od servisních středisek, demontáž starých spotřebičů ani přesun spotřebičů na místo montáže. Uvedená cena je orientační a platí pro boxy do rozměru cca 2x2x2m při instalaci blokové zasunovací jednotky. V případě většího boxu, či výběru venkovní splitové chladicí/mrazicí jednotky naceníme montáž individuálně. Cena je uvedena za instalaci dvěma techniky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montáž chladicí box s chladicí jednotkou

obsahuje odborné sestavení chladicího boxu včetně chladicí jednotky a zaškolení personálu. Cena je platná při standardní připravenosti prostor, zejména rovná podlaha a dostatečná plocha alespoň o O,5 metru z každé strany přesahující rozměry boxu. V ceně není zahrnuta doprava technika na místo montáže nad 30 km od servisních středisek, demontáž starých spotřebičů ani přesun spotřebičů na místo montáže. Uvedená cena je orientační a platí pro boxy do rozměru cca 2x2x2m při instalaci blokové zasunovací jednotky. V případě většího boxu, či výběru venkovní splitové chladicí/mrazicí jednotky naceníme montáž individuálně. Cena je uvedena za instalaci dvěma techniky.

Montáž obsahuje:

  • odborné sestavení a zapojení chladicího boxu včetně chladicí jednotky
  • odzkoušení chlazení na provozu 
  • zaškolení personálu
  • dopravu techniků po Praze nebo do 30km od servisního střediska - výjezd techniků z Prahy, Žďáru nad Sázavou nebo Brna
  • cena platná pro dva techniky

 

V ceně není zahrnuta doprava techniků na místo montáže nad 30km od servisního střediska, demontáž starých spotřebičů ani úprava podloží na místě montáže. Box je standardně expedován před montáží v rozloženém stavu na paletě o rozměrech přibližně 2,5m x 1,3m x 1,3m (délka, šířka, výška), jednotka je dodávána na zvláštní paletě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servisní zásahy, montáže a odborné instalace produktů na provozovně
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×