Splátkový prodej EUROLEASING CZ

Na našem e-shopu OnlineGastro.cz můžete využít platbu za zboží od hodnoty 20tis Kč pomocí úvěru od společnosti EUROLEASING CZ. U každého produktu naleznete orientační kalkulačku kalkulacka-splatek-button-CZK-3 pro výpočet splátek při využití úvěru společnosti EUROLEASING CZ.

 

Společnost EUROLEASING CZ je největším poskytovatelem krátkodobého financování pro podnikatele a firmy v České republice. Za dobu své činnosti získala více než 13 tis. klientů z řad živnostníků, menších a středních společností a sjednala financování v celkové hodnotě 6.700 mil. Kč...

euroleasing-logo-bh-2022

POSTUP PŘI FINANCOVÁNÍ:

 1. Kalkulace splátek dle přání zákazníky – viz. KALKULAČKA
 2. Podklady pro schválení financování
  • 20.000 – 49.999 Kč: žádné podklady, schválení po telefonu či internetu do 1 hodiny
  • 50.000 – 249.999 Kč: vyplněná žádost A4, schválení do 24 hodin.
  • 250.000 Kč a více: vyplněná žádost A4, účetní výkazy vč. DP za minulý rok, výpis z bankovního účtu za min. měsíc, schválení do 48 hodin
   Důležité: řešíme všechny zájemce, neschvalujeme jen podle účetních výsledků. Schvalujeme 95% zájemců (s vyloučení exekucí a insolvencí) do 24 hodin jen na základě jednoduché Žádosti. Zákazník platí výhodné splátky bez navýšení nebo s úrokem běžným v bance.
 3. Podpis smlouvy se zákazníkem - U zákazníka prostřednictvím obchodního managera EUL
 4. Okamžité zaplacení financovaného obchodu

Euroleasing - žádost o financování

   logo_EUROLEASING

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení