Chladící vitríny obslužné rovné s vestavěným agregátem
Kvalitní obslužné chladicí vitríny s vestavěným agregátem určené pro maso, sýry nebo uzeniny jsou zásadním vybavením každého gastro provozu s prodejem, kde je potřeba atraktivně vystavit a zároveň bezpečně uchovat potraviny. V naší nabídce najdete profesionální gastro vitríny. Rádi vám pomůžeme s výběrem typu vitríny podle typu sortimentu, objemu i prostorových možností. Nabízíme vám odborné poradenství, pomůžeme vám s výběrem vhodného modelu. Registrovaní zákazníci mohou využít věrnostní slevy a další výhody. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Neváhejte nás kontaktovat.
Řazení produktů
Výpis produktů
Obslužný pult ventilovaný Tefcold SOCA 37590A s agregátem, teplotní rozsah 0 až 4 °C, automatické odtávání, horní otevírání čelního skla na tlumičích, povrchová úprava nerezová ocel, rozměry 3798 x 1120 x 1190 mm, hmotnost 470 kg, ventilované chlazení, horní LED osvětlení.
Chladicí obslužný pult Tefcold SOCA F37590B, teplotní rozsah -1 až +5 °C, nerezová vana 50 mm pro ryby na ledu, 3 pozice chlazené plochy, výklopné čelní sklo s ochranou proti mlžení, ventilované chlazení, automatické odmrazování, rozměr 3759×900×1250 mm, vestavěný agregát, LED osvětlení, kondenzát odváděný do kanalizace.

.png?637714c1)

.png?63771521)
.png?637714f3)