Sporák elektrický s troubou CFQ6 912 ET

Servis po celé ČR zajištěn
Neohodnoceno
Značka: RM GASTRO
206 801 Kč 170 910 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

CFQ6 912 ET Sporák elektrický třífázový s troubou statickou pro 3x GN 1/1, 6x plotýnka čtvercová (příkon: 4 kW) s termostatickou ochranou proti přehřátí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sporák elektrický s troubou CFQ6 912 ET - popis

 • elektrický třífázový
 • 6x plotýnka čtvercová 4 kW
 • rozměr plotýnky 30 x 30 cm
 • trouba pro 3x GN 1/1
 • zaoblené hrany pro snadnou údržbu a čištění pracovních ploch
 • termostatická ochrana proti přehřátí

Technické parametry:

 • rozměry v cm (š x h x v): 120 x 90 x 90
 • příkon: 33,2 kW (příkon trouby 9,2 kW)
 • napětí: 400 V / 3N / 50 Hz
 • rozměr trouby (š x h x v): 108,5 x 73 x 34 cm
 • rošt trouby: 100 x 72 cm 
 • váha: 218 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky s troubou elektrické hloubka 900mm
Záruka: 2 roky (12+12)
Hmotnost: 218 kg
Šířka:: 111-120 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka:: 90 cm
Hloubka: 90 cm
Výška:: 81-90 cm
Výška: 90 cm
Napětí: 400 V
Příkon:: 30,01-40 kW
Příkon: 33,2 kW
Váha:: 201-300 kg
Váha: 218 kg
Provedení:: elektrické
Napětí:: 400 V
Počet hořáků/plotýnek: 6
Rozměr vnitřní: 108x73x34 cm
Trouba: statická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

znacka-redfox Jsme autorizovaní prodejci značek RM a REDFOX. znacka-rm-png

RM Gastro je česká firma a evropský výrobce a dodavatel profesionálního gastronomického zařízení.

S nadšením přinášíme zákazníkům profesionální technologie, řešení na klíč a prvotřídní péči, kterou zařizování profesionální kuchyně vyžaduje. Ke svým obchodním partnerům, spolupracovníkům i okolí se chováme s úctou a odpovědností.

Opíráme se o rozsáhlé zkušenosti, které získáváme na trhu již od roku 1994, o dovednosti našich zaměstnanců, o vlastní vývojové a výrobní zázemí, a hlavně o partnerský vztah s dodavateli, obchodními partnery i zákazníky. Jen díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout důmyslné a funkční produkty. Na trhy uvádíme produkty a technologie pod dvěma značkami – produkty značky REDFOX a špičkové technologie značky RM.

znacka-redfoxProfesionální gastro vybavení REDFOX přináší praktické a spolehlivé kuchyňské technologie s vysokou užitnou hodnotou. Osvědčená konstrukční řešení našich gastro zařízení garantují výbornou funkčnost, odolnost a spolehlivost za cenu, která příjemně překvapí. Vybavení profesionálních kuchyní REDFOX je ideální pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy všech typů.

znacka-rm-pngZákladními přednostmi špičkového gastronomického vybavení RM je jeho vynikající výkon, pokročilá funkcionalita, inovativnost a moderní design. Spojením všech těchto aspektů do jediného kuchyňského zařízení přispívá značka RM k vyšší efektivnosti profesionálních kuchyní, ale také usnadnění podnikání v gastronomii jako celku. Produkty značky RM jsou zárukou profesionálního řešení, u kterého je kladen důraz na úsporu čas a efektivitu práce dosaženou optimálním výkonem, nadstandardní odolností, životností a skvělým prodejním i poprodejním servisem. Kuchyňská zařízení RM jsou ideální pro všechny střední a velké gastro provozy, větší restaurace, hotelové kuchyně, školní jídelny a závodní stravování, řetězce rychlého občerstvení a další profi provozy.

Produkty RM u nás nakoupíte nyní za akční ceny a navíc i s dopravou zdarma (při objednávce nad 5.000 Kč.) Ke gastro vybavení RedFox vám samozřejmě poskytneme záruční i pozáruční servis a také prodlouženou záruku. 

×