Registrujte se a získejte obratem SLEVU 5 % na první objednávku a možnost věrnostních slev - více informací.

Změkčovač vody Duo soft 9 automatický 2x8l

Kód: X00007876
Servis po celé ČR zajištěn
Neohodnoceno
Značka: REDFOX
35 911 Kč 29 679 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Změkčovač vody automatický Duo soft 9 dvounádržový (2x8 l) vhodný do větších provozů. Díky dvěma komorám zajišťuje nepřetržitý přísun změkčené vody. Regenerace se provádí tabletovou solí, BYPASS - umožňuje regeneraci za provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Změkčovač vody automatický Duo soft 9 dvounádržový (2x8l) je vhodný do větších provozů. Zabraňuje zavápňování zařízení a tím chrání přístroj před poškozením. Regenerace se provádí kuchyňskou solí. Díky dvěma komorám zajišťuje nepřetržitý přísun změkčené vody. Skládá se ze dvou funkčních řídících hlav - hlava je řízená elektronikou s možností regenerace dle průtoku vody a hlava řízená elektromechanicky s řízením regenerace časem.

Tvrdá voda obsahuje přísady jako vápník, magnézium a železo. Během procesu změkčení dochází k odebrání pozitivně nabytých ionů prostřednictvím ionizované pryskyřice. Když ionizovaná pryskyřice ztratí svou funkci, je provedena regenerace.

 • Regenerace u automatického změkčovače se provadí buď automaticky a nebo ručně - záleží na tipu změkčovače.
 • Při automatické regeneraci probíhá automaticky v nastaveném dni a čase. Regenerační sekvence se dají nastavit dvěma způsoby, nastavením jednoho nebo více přednastavených dní nebo na týdenní bázi. 
 • Během ruční regenerace se nedá odebírat změkčená voda. K dispozici je pouze tvrdá voda.
 • Regenerace je založená na vypláchnutí usazenin s použitím tabletové regenerační soli a regenerační roztok je vyčerpán do odpadu.
 • Na regeneraci se používají pouze média k tomu určené. To znamená pouze regenerační tabletová sůl.
 • Změkčovač vody je vybaven systémem, který dezinfikuje pryskyřici během regenerace. 
 • Voda dodávaná do zařízení musí splňovat požadavky nařízení o užívání užitkové vody.
 • Zařízení nesmí být provozováno bez regenerační tabletové soli po dobu delší než 14 dnů, jinak může dojít k trvalému poškození zařízení.

Vlastnosti změkčovače vody automatického Duo soft 9

 • regenerace se provádí tabletovou solí
 • zabraňuje zavápňování zařízení a tím chrání přístroj před poškozením
 • připojení na šroubení 3/4“ s vnitřním ventilem, rozměr trubky odpadu 16 mm
 • bypass ventil umožňuje regeneraci za provozu
 • nominální průtok 0 - 30 l/min
 • lze instalovat kdekoliv, kde tok vody nepřesahuje 30 l/min
 • kapacita nádoby 25 kg
 • nastavení regenerace u elektronické hlavy změkčovače na 7 dní, u elektromechanické na 12 dní
 • rozměry v cm (š x h x v): 25 x 82,5 x 108
 • váha: 25 kg
 • napětí: 230 V

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Změkčovače vody automatické
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

znacka-redfox Jsme autorizovaní prodejci značek RM a REDFOX. znacka-rm-png

RM Gastro je česká firma a evropský výrobce a dodavatel profesionálního gastronomického zařízení.

S nadšením přinášíme zákazníkům profesionální technologie, řešení na klíč a prvotřídní péči, kterou zařizování profesionální kuchyně vyžaduje. Ke svým obchodním partnerům, spolupracovníkům i okolí se chováme s úctou a odpovědností.

Opíráme se o rozsáhlé zkušenosti, které získáváme na trhu již od roku 1994, o dovednosti našich zaměstnanců, o vlastní vývojové a výrobní zázemí, a hlavně o partnerský vztah s dodavateli, obchodními partnery i zákazníky. Jen díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout důmyslné a funkční produkty. Na trhy uvádíme produkty a technologie pod dvěma značkami – produkty značky REDFOX a špičkové technologie značky RM.

znacka-redfoxProfesionální gastro vybavení REDFOX přináší praktické a spolehlivé kuchyňské technologie s vysokou užitnou hodnotou. Osvědčená konstrukční řešení našich gastro zařízení garantují výbornou funkčnost, odolnost a spolehlivost za cenu, která příjemně překvapí. Vybavení profesionálních kuchyní REDFOX je ideální pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy všech typů.

znacka-rm-pngZákladními přednostmi špičkového gastronomického vybavení RM je jeho vynikající výkon, pokročilá funkcionalita, inovativnost a moderní design. Spojením všech těchto aspektů do jediného kuchyňského zařízení přispívá značka RM k vyšší efektivnosti profesionálních kuchyní, ale také usnadnění podnikání v gastronomii jako celku. Produkty značky RM jsou zárukou profesionálního řešení, u kterého je kladen důraz na úsporu čas a efektivitu práce dosaženou optimálním výkonem, nadstandardní odolností, životností a skvělým prodejním i poprodejním servisem. Kuchyňská zařízení RM jsou ideální pro všechny střední a velké gastro provozy, větší restaurace, hotelové kuchyně, školní jídelny a závodní stravování, řetězce rychlého občerstvení a další profi provozy.

Produkty Redfox u nás nakoupíte nyní za akční ceny a navíc i s dopravou zdarma (při objednávce nad 5.000 Kč.) Ke gastro vybavení RedFox vám samozřejmě poskytneme záruční i pozáruční servis a také prodlouženou záruku. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×