Profesionální kávovary s možnost mléčných specialit
Řazení produktů
Výpis produktů
Automatický kávovar REDFOX X680C – 90 šálků, kapacita zásobníku na vodu 4 l, možnost přípravy mléčných specialit, objem bojleru 0,7 l, výkon až 90 šálků/hod., digitální ovládání, sací čerpadlo nezávislé na tlaku vody, rozměry 380 × 560 × 690 mm.
Kávovar automatický JURA X10, kapacita zásobníku na zrnkovou kávu 500 g, možnost přípravy mléčných specialit včetně studených nápojů, zásobník na vodu 5 l, denní kapacita až 100 nápojů, ovládání přes barevný displej a tlačítka s možností Wi-Fi připojení a platebních systémů, tlak čerpadla 15 barů, rozměry 37,3 x 46,1 x 47 cm.
Ovládací prvky výpisu
Profesionální kávovary s možností přípravy mléčných specialit jsou určeny pro gastro provozy, kde je poptávka po široké nabídce kávových nápojů s mlékem. Umožňují připravovat nejen espresso, ale také cappuccino, latte a další nápoje s mléčnou pěnou.
Tato zařízení se využívají v kavárnách, restauracích, hotelích nebo kancelářských provozech, kde je důležitá rychlá a konzistentní příprava nápojů během celého dne. Systém práce s mlékem zajišťuje správné dávkování a vytvoření požadované struktury mléčné pěny.
Zařízení je navrženo pro každodenní profesionální použití, kde je důležitá spolehlivost, jednoduchá obsluha a stabilní kvalita připravovaných nápojů. Možnost přípravy mléčných variant rozšiřuje nabídku a zvyšuje flexibilitu provozu.
Tento typ kávovarů je vhodný pro gastro provozy, které chtějí hostům nabídnout kompletní kávové menu včetně oblíbených nápojů s mlékem.

.png?637714c1)

.png?63771521)
.png?637714f3)