Podestavba otevřená M-69

Servis po celé ČR zajištěn
Neohodnoceno
Značka: RM GASTRO
16 819 Kč 13 900 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.11.2022
Možnosti doručení

M-69 Podstavba otevřená, šíře 90 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podestavba otevřená M-69 - popis

Podstavba otevřená

  • rozměr v cm: 90 x 60 x 52 v
  • hmotnost / balení: 23 kg / 0,30 m3

Doplňkové parametry

Kategorie: podestavby otevřené
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 23 kg
Šířka:: 81-90 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka:: 41-50 cm
Hloubka: 48,5 cm
Výška:: 51-60 cm
Výška: 57 cm
Váha:: 1-30 kg
Váha: 23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme autorizovaní prodejci značek RM a REDFOX.

RM Gastro je česká firma a evropský výrobce a dodavatel profesionálního gastronomického zařízení.

S nadšením přinášíme zákazníkům profesionální technologie, řešení na klíč a prvotřídní péči, kterou zařizování profesionální kuchyně vyžaduje. Ke svým obchodním partnerům, spolupracovníkům i okolí se chováme s úctou a odpovědností.

Opíráme se o rozsáhlé zkušenosti, které získáváme na trhu již od roku 1994, o dovednosti našich zaměstnanců, o vlastní vývojové a výrobní zázemí, a hlavně o partnerský vztah s dodavateli, obchodními partnery i zákazníky. Jen díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout důmyslné a funkční produkty. Na trhy uvádíme produkty a technologie pod dvěma značkami – produkty značky REDFOX a špičkové technologie značky RM.

Na naše produkty se spoléhají kuchaři ve všech typech kuchyňských provozů. Od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla. Každá kuchyně od nás je unikátem, naše vášeň pro detail a důraz na kvalitu je však spojuje.

Nabízíme komplexní a široké portfolio produktů, služeb a profesionálních řešení pro všechny typy kuchyní. Vytváříme profesionální kuchyně tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Za špičkovou kvalitu, nadstandardní zpracování a vysokou užitnou i estetickou hodnotu našich kuchyní se můžeme zaručit jen díky tomu, že je sami navrhujeme i vyrábíme.

×