Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na první objednávku - více informací.

Změkčovač manuální LTP 12 jednokohoutový 12 l

Servis po celé ČR zajištěn
Neohodnoceno
Značka: REDFOX
3 981 Kč 3 290 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Změkčovač vody manuální, jednokohoutový LTP-12 (12 l). Změkčovač vody pro kávovary a konvektomaty a výrobníky ledu, v celonerezovém provedení, regenerace se provádí tabletovou solí, při regeneraci není omezen provoz připojeného zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Změkčovač vody manuální LTP-12 (12 l). Zabraňuje zavápňování zařízení a tím chrání přístroj před poškozením, vstupní tlak 2-8 bar. Použitá jen nerez ocel určená pro styk s potravinami – absolutně nerezavějící a nemagnetické provedení odolává i slabším kyselinám snazší plnění hygienických norem (HACCP), snazší na údržbu.

 • Regenerace u manuálního změkčovače se provádí podle tvrdosti a množství upravované vody (viz tab.), minimálně však 1x do měsíce.
 • Regenerace náplně se uskutečňuje pomocí NaCl (běžná hrubá kuchyňská sůl, nebo tabletovaná sůl určená pro regeneraci změkčovačů) v množství dle tabulky.
 • Při regeneraci není omezen provoz připojeného zařízení – voda teče přes kohout přímo do zařízení (snazší obsluha).
 • Pokud se změkčovač vody nepoužívá déle než 30 dní, je třeba nejprve provést dvojitou regeneraci. 
 • Pokud změkčovač nebude regenerován správně a ve správných intervalech, ztrácí svůj praktický význam.
 • Nečinnost přístroje déle než 12 měsíců se nedoporučuje a zapnutí systému po takovém dlouhém období nepoužívání není povoleny. Pokud je období nečinnosti kratší než 12 měsíců, je třeba provést oplachování pryskyřice. 
 • U modelu LTP možnost regulace % změkčení 
 • Systém MIXER umožňuje regulovat intenzitu změkčení vody - jedná se o mixování změkčené a neupravené tvrdé vody. 
 • Intenzitu změkčení regulujeme pomocí povolením nebo utažením regulačního šroubku - čím více otevíráme šroub tím více přimýcháváme neupravenou vodu.

Pro připojení dražších zařízení nebo více různých zařízení jsou vhodné automatické změkčovače.

Vlastnosti manuálního změkčovače vody LTP-12

 • 12 litrů
 • regenerace se provádí tabletovou solí
 • funkce: zabraňuje zavápňování zařízení a tím chrání přístroj před poškozením
 • bypass ventil umožňuje regeneraci za provozu
 • vstupní tlak 2-8 bar
 • 900 l/h
 • rozměry v cm (š x h x v): 19 x 25,5 x 51,5
 • příkon: 0,04 kW
 • váha: 12 kg

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Změkčovače vody jednokohoutové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Šířka: 190
Hloubka: 255
Výška: 515
Hmotnost: 12
Povrchová úprava: Nerezová
Pryskyřice: 8.40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

znacka-redfox Jsme autorizovaní prodejci značek RM a REDFOX. znacka-rm-png

RM Gastro je česká firma a evropský výrobce a dodavatel profesionálního gastronomického zařízení.

S nadšením přinášíme zákazníkům profesionální technologie, řešení na klíč a prvotřídní péči, kterou zařizování profesionální kuchyně vyžaduje. Ke svým obchodním partnerům, spolupracovníkům i okolí se chováme s úctou a odpovědností.

Opíráme se o rozsáhlé zkušenosti, které získáváme na trhu již od roku 1994, o dovednosti našich zaměstnanců, o vlastní vývojové a výrobní zázemí, a hlavně o partnerský vztah s dodavateli, obchodními partnery i zákazníky. Jen díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout důmyslné a funkční produkty. Na trhy uvádíme produkty a technologie pod dvěma značkami – produkty značky REDFOX a špičkové technologie značky RM.

znacka-redfoxProfesionální gastro vybavení REDFOX přináší praktické a spolehlivé kuchyňské technologie s vysokou užitnou hodnotou. Osvědčená konstrukční řešení našich gastro zařízení garantují výbornou funkčnost, odolnost a spolehlivost za cenu, která příjemně překvapí. Vybavení profesionálních kuchyní REDFOX je ideální pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy všech typů.

znacka-rm-pngZákladními přednostmi špičkového gastronomického vybavení RM je jeho vynikající výkon, pokročilá funkcionalita, inovativnost a moderní design. Spojením všech těchto aspektů do jediného kuchyňského zařízení přispívá značka RM k vyšší efektivnosti profesionálních kuchyní, ale také usnadnění podnikání v gastronomii jako celku. Produkty značky RM jsou zárukou profesionálního řešení, u kterého je kladen důraz na úsporu čas a efektivitu práce dosaženou optimálním výkonem, nadstandardní odolností, životností a skvělým prodejním i poprodejním servisem. Kuchyňská zařízení RM jsou ideální pro všechny střední a velké gastro provozy, větší restaurace, hotelové kuchyně, školní jídelny a závodní stravování, řetězce rychlého občerstvení a další profi provozy.

Produkty Redfox u nás nakoupíte nyní za akční ceny a navíc i s dopravou zdarma (při objednávce nad 5.000 Kč.) Ke gastro vybavení RedFox vám samozřejmě poskytneme záruční i pozáruční servis a také prodlouženou záruku. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×