Registrujte se a získejte obratem SLEVU 5 % na první objednávku a možnost věrnostních slev - více informací.

Pultová mraznička Tefcold NIC 301 SCEB

Kód: XTE49759
Tip % Servis po celé ČR zajištěn
Neohodnoceno
Značka: Tefcold
–14 %
Pultová mraznička Tefcold NIC 301 SCEB
–14 % 17 316 Kč 14 311 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Pultová mraznička Tefcold NIC 301 SCEB rovné, posuvné prosklené víko se zámkem, o objemu 218 l. Má zaoblené rohy. Zařízení je určeno na 2 drátěné koše, systém dělicích přepážek. Koše jsou součástí. Teplotní rozmezí -24 až -14 °C, statické chlazení s digitálním teploměrem. Náklon výstavní plochy pro lepší prezentaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pultová mraznička Tefcold NIC 301 SCEB je v elegantním designu. Má zakřivené rohy, zaoblené hrany a posuvná prosklená víka. Má velmi stabilní konstrukci a kolečka pro snadnou manipulaci po obchodě. Dodává se v mnoha velikostech, díky čemuž je tento model ideální pro menší obchody a lahůdkářství s omezeným prostorem, čerpací stanice, supermarkety atd.

Všechny velikosti jsou šetrné k životnímu prostředí. Řada SCEB má nákloněnou výstavní plochu a oblá posuvná prosklená víky. Obě funkce poskytují lepší prezentaci obsahu. Díky tomu je mraznička ideální pro vystavení mražených potravin včetně zmrzliny. Teplota uvnitř může být -14 °C pro zmrzlinu nebo -21 °C pro ostatní mražené potraviny. Všechny velikosti mají prosklená víka s bezpečnostním zámkem. Mají také odmrazovací otvor pro čištění jednotky.

Vlastnosti Tefcold NIC 301 SCEB

  • náklon výstavní plochy pro lepší prezentaci
  • zahrnuje plnou sadu košů
  • oblá posuvná víka se zámkem
  • ideální pro propagaci značek
  • digitální teploměr
  • kolečka s brzdou
  • klimatická třída 5 zaručuje vysoký výkon i v teplém prostředí

Doplňkové parametry

Kategorie: Pultové mrazničky s proskleným víkem s objemem do 260 l
Záruka: 2 roky (12+12)
Hmotnost: 62 kg
Šířka: 1030
Hloubka: 650
Výška: 918
Napětí: 230 V
Příkon: 141 W
Teplota: -24 až -14 °C
Hmotnost: 62
Kapacita: 4 ks
Objem: 218
Ovládání: mechanické
Povrchová úprava: Bílá
Automatické odmrazování: Ne
Typ chlazení: Statické
Klimatická třída: 5
Kolečka: 4 kolečka, 2 s brzdou
Interiér: Bílá lakovaná ocel
Zámek: Ano
Množství chladiva: 85 g
Teploměr: Ano
Denní spotřeba: 1.75 kWh/24h
Roční spotřeba: 638 kWh/rok
Index energetické účinnosti: 42.9 %
Hlučnost: 45 dB(A)
Rozměry vnitřní (š x h x v): 890 x 510 x 571 mm
Rozměry (š x h x v): 1030 x 650 x 918 mm
Rozměry balení (ŠxHxV): 1100 x 765 x 990 mm
Sklo: tvrzené
Počet a typ vík: 2 oblá posuvné prosklené víko
Kapacita: 4 Drátěné koše, bílé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TEFCOLD 2 Rodinná firma TEFCOLD byla založena v dánském městě Viborg v roce 1987 Torbenem a Fredem Christensenem.

Členy skupiny TEFCOLD Group jsou společnosti TEFCOLD A/S se sídlem ve Viborgu v Dánsku, které skýtá předváděcí prostor, sklad o rozloze 12000 m2, zkušební laboratoř, zařízení pro značkování a centrum náhradních dílů, dále společnost Tefcold (UK) se sídlem v Castle Donington ve Velké Británii, která pojímá 9000 m2 skladů, testovací zařízení, centrum značky a náhradních dílů a rozsáhlý showroom. Posledními členy skupiny jsou společnost Tefcold CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě v České republice, kde najdete sklad s plochou přes 4000 m2, servisní centrum s prodejem náhradních dílů či nový showroom a společnost Tefcold SK v Bratislavě na Slovensku.

Skupina TEFCOLD Group má více než 120 zaměstnanců v 5 zemích a prodává více než 160 000 jednotek prostřednictvím 3 evropských skladů a přímo z továren.

Jsme dodavatelé chladicí, mrazicí a vytápěcí techniky s více než 30 lety zkušeností na českém a slovenském trhu. Naší specializací je velkoobchodní prodej a servis gastro vybavení, tepelných čerpadel a klimatizací, v neposlední řadě také zařízení pro zdravotnictví a laboratoře.

Vážíme si našich obchodních partnerů a snažíme se mít v portfoliu vždy komplexní nabídku spolehlivých produktů, poskytovat odborné poradenství a zajistit plnohodnotný servis.

Svým zákazníkům nabízíme řadu produktů vlastní obchodní značky TEFCOLD a NORDline, zároveň jsme výhradními distributory předních evropských značek - Vestfrost, JUKA, Zoin, Byfal a mnoha dalších.

HISTORIE:
Tradice a profesionální zkušenosti především na poli chladicí a mrazicí techniky společnosti sahají až k roku 1990, kdy pan Jaroslav Nosräti začal podnikat v oblasti servisu a prodeje chladniček a mrazniček.

Ke dni 1. srpna 2020 se společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. a NOSRETI SK, s.r.o. staly členem dánské skupiny TEFCOLD Group, která uzavřela dohodu o jejich převzetí s majitelem společnosti.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×