Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na první objednávku - více informací.

Univerzální robot s dárkem v hodnotě 12.500 Kč

Vyberte si z naší nabídky kvalitních kuchyňských univerzálních robotů, ke kterým vám nyní dáme zdarma ruční mixér PMF M25 včetně mixovacího nástavce a šlehací metly v hodnotě 12.500 Kč. Tak neváhejte a objednejte ještě dnes, akce platí jen do 31. října 2020.

V naší nabídce naleznete univerzální kuchyňské roboty s objemem kotlíku 5, 8, 10, 20, 24, 30, 40, 50, 60 a 80 litrů. Kromě modelu RM-800 jsou všechny ostatní modely nabízeny s výstupem pro přídavná zařízení. Při použití univerzálních kuchyňských robotů s výstupem je možno ke stroji dokoupit přídavná zařízení - krouhačku zeleniny a mlýnek na maso. Dodávka kuchyňských robotů obsahuje kotlík, metly, mísič a hák.

Profi univerzální kuchyňské roboty s 5, 60 a 80 litrovým kotlíkem jsou dodávány včetně manipulačního vozíku pro kotlík. Od typu robotů RM-200 výše lze na jednotlivé stroje dokoupit redukční kotle, které jsou výhodné při zpracovávání menších objemů potravin, díky snadnější manipulaci s menší hmotností.

Univerzální kuchyňské roboty jsou daleko vhodnější než například Hnětače, které jsou určeny pouze pro jednostranné využití. S Univerzálním robotem můžete vykonávat mnohem více činností, nejenom hnětení, ale i mletí masa, krouhání zeleniny.

Proč nakoupit profi kuchyňského robota u nás?

  1. Máme široký výběr kvalitních profi kuchyňských robotů.
  2. U nás nakoupíte za výhodné ceny.
  3. Zajistíme vám dopravu i odbornou montáž kuchyňského robota.
  4. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.
  5. Ochotně vám porádíme s výběrem profi kuchyňského robota.

Koupit kuchyňského robota s dárkem zdarma

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×