Registruj se a získej obratem SLEVU 5 % na objednávku - více informací.

Kávovar automatický JURA X8

Novinka Tip Servis po celé ČR zajištěn
Neohodnoceno
Značka: JURA
77 991 Kč 64 455 Kč bez DPH
Skladem do 5 dnů
Možnosti doručení

Profesionální švýcarský kávovar JURA - s mléčnými specialitami do 80 káv denně, vodní nádržka 5l, zásobník zrnkové kávy 500 g, Proces pulzní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakce a zaručuje nejvyšší úroveň aroma pro krátké speciality z kávy - ristretto, espresso. Mléčné speciality jako kapučíno, latte machiato, flat white jsou k dispozici stisknutím jediného tlačítka díky funkci One-Touch. Speciální technologie zajišťuje dokonalou smetanově hladkou mléčnou pěnu. Výhodou je velmi jednoduché intuitivní ovládání a snadné čištění. Čistící programy zajišťují perfektní hygienu s certifikací TÜV.  Kávovary JURA splňují nejpřísnější normy kvality. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robustní, všestranné profesionální zařízení pro přípravu kávových specialit

Všestrannost kávovaru X8 si vás získá: Zvládá celé spektrum kávových specialit s mlékem či mléčnou pěnou, veškeré speciality z černé kávy i klasickou kávu. Navíc umožňuje různé stupně teploty horké vody, což velmi ocení milovníci čaje. Důkladně provedená, výškově stavitelná kombinovaná tryska naplní po stisknutí tlačítka šálky nebo sklenice podle volby jednou či dvěma kávovými specialitami současně. Praktická pomůcka pro umístění šálku takřka předurčuje tento kávovar pro samoobslužné zóny. Stejně tak velká a jasně přiřazená tlačítka pro přípravu kávy. Pozici kávových specialit na displeji lze libovolně změnit zcela podle specifických potřeb. Kávovar X8 vyniká při pevném i variabilním umístění, ať už je vybaven standardní velkou nádržkou na vodu, nebo dodatečně montovanou stabilní sadou pro čerstvou vodu.

Nejmodernější technologie pro dokonalé pochutnání

Inovativní mlecí zařízení AromaG3 umele kávová zrna vždy čerstvě na správnou hrubost pro danou přípravu kávy. Je přesné, dvakrát rychlejší a mimořádně šetrné k aromatu. Proces pulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakce u tzv. krátkých specialit a ristretto a espresso se díky němu rozzáří celým ohňostrojem chutí. Kávovar X8 je vybaven výškově stavitelnou kombinovanou tryskou, která díky technologii jemné pěny umožňuje přípravu módních specialit s mlékem či mléčnou pěnou.

Všechny ovládací prvky jsou na X8 umístěny vpředu, aby byly na první pohled vidět a byly snadno přístupné. Dokonce lze zepředu doplňovat vodu do nádržky a zrna do zásobníku. Nádržka na vodu i zásobník na zrnkovou kávu jsou sériově vybaveny uzavíracím mechanismem, který chrání před vnějšími vlivy. Odkapávací miska a nádoba na kávovou sedlinu mají ergonomický tvar, aby je bylo možné vyjmout pouze jednou rukou, a čistě a rychle je tak vyprázdnit.

Tlačítka (pro přípravu nebo údržbu) lze na přání uzamknout, aby se zabránilo chybnému zacházení s kávovarem, nežádoucímu přeprogramování nebo nechtěné aktivaci při čištění.

Záruka hygieny s osvědčením TÜV

Stejně intuitivně jako ovládání probíhá i údržba nového modelu X8. Integrované programy proplachování a čištění spolu s originálními výrobky pro údržbu zajišťují hygienu a čistotu s certifikací TÜV. Dokonce i čištění systému rozvodu mléka je u X8 automatizované a spouští se jediným stisknutím tlačítka. Několika jednoduchými pohyby je možné rozložit masivní kombinovanou trysku. Vývody pro mléko jsou umístěny vpředu a jsou snadno přístupné, takže je lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Stejně individuální jako vaše požadavky

Kávovar X8 lze rozšířit o zvěčený zásobník na zrno a pěkně vyhlížející periferní zařízení jako např. ohřívač šálků, Cool Control, sadu pro čerstvou vodu nebo účtovací systém, a je tak ideálním základem pro individuální kompletní řešení pro přípravu kávy v nejrůznějších oblastech použití.

 

Přednosti kávovarů JURA:

  • proces pulzní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakce a zaručuje nejvyšší úroveň aroma pro krátké speciality z kávy - ristretto, espresso 
  • mléčné speciality jako kapučíno, latte machiato, flat white jsou k dispozici stisknutím jediného tlačítka díky funkci One-Touch 
  • speciální technologie zajišťuje dokonalou smetanově hladkou mléčnou pěnu 
  • výhodou je velmi jednoduché intuitivní ovládání a snadné čištění 
  • čistící programy zajišťují perfektní hygienu s certifikací TÜV 
  • kávovary JURA splňují nejpřísnější normy kvality 

Servis: 

  • zajišťujeme autorizovaný záruční i pozáruční
  • používáme výhradně originální náhradní díly 
  • v případě servisu technik provede diagnostiku a informujeme o ceně úkonů a dílů předem 
  • můžeme zapůjčit náhradní kávovar (v případě uznání záruky zdarma)

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální automatické kávovary
Záruka: 2 roky (12+12)
Hmotnost: 14 kg

JURA X8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×